NOVÝ PREVÁDZKOVATEĽ SIETE OD 1.4.2021

Milí zákazníci Prievidzanetu

Dozrel čas na zmenu. Po 16tich (naozaj?!) rokoch prevádzkovania internetovej siete Prievidzanet nastal čas sa rozlúčiť. Pár rokov dozadu sme raz v nedeľu večer, po spoločnom servisnom zásahu na veži kostola v Nitrianskom Pravne, debatovali v aute s kolegom Robom Kurincom o budúcnosti siete. Po nej som pochopil, že my už nedokážeme rozvíjať Prievidzanet, tak ako si žiada doba,  napríklad smerom k optike, lebo rýchly internet je  budúcnosť. No predsa len som čakal, ci dôjde k nejakému zázraku. Ten sa nedostavil a tak je vhodná chvíľa, aby sme správu Prievidzanetu odovzdali lepším.

Od 1.4.2021 bude novým prevádzkovateľom našej siete firma Kinet s.r.o.

S Romanom Kluchom, riaditeľom Kinetu, sa poznáme roky a vedeli sme vedľa seba korektne fungovať so vzájomným rešpektom. On spolu s partnerom vybudoval profi internetovú sieť Kinet. My sme sa dohodli na forme spolupráce, ktorá sa osvedčila a tak som spokojne pristúpil k tomuto vážnemu rozhodnutiu. Som si istý, že odovzdávame našu sieť silnejšiemu partnerovi, ktorý bude zárukou jej rozvoja a vašej spokojnosti.

Práve o ňu nám išlo vždy počas nášho podnikania! Na spokojnosti zákazníka resp. vzájomnej spokojnosti staviame svoje celkové pôsobenie v IT branži od začiatku, ja osobne od roku 1990, čo znie neuveriteľne!  Spolu s kolegami sme sa vždy snažili vyjsť v ústrety zákazníkom a verím, že sa nám to darilo. Tých pár nespokojných či nebodaj nahnevaných zákazníkov, sa dá spočítať snáď na prstoch dvoch rúk a možno treba pridať aj zopár prstov na nohách, neviem. Ale čo viem isto, že sme vždy robili maximum, čo bolo v našich silách, aby sieť fungovala na 100% a bola kvalitná. Tu sa musím zastaviť!A veľmi pekne sa poďakovať práve Robovi Kurincovi, lebo Prievidzanet je jeho dieťa a bez neho by sa nám tento úspešný príbeh nepodaril. Robo, veľká vďaka! Je to úspešný príbeh vďaka tvojmu umu, obetavosti a ochote makať. Vážim si to!

Rovnako sa chcem poďakovať kolegyni Evke Oleárnikovej, ktorá prevzala „agendu“ MW pred pár rokmi a vidím, ako ste si ju obľúbili za jej prístup a ochotu. Ale ďakujem aj ostatným súčasným aj bývalým kolegom, ktorí sa za tie roky starali o Prievidzanet. No hlavne ďakujeme vám všetkým, ktorí ste nám dali svoju dôveru a boli ste našimi dlhoročnými zákazníkmi. Veľmi si to vážim a v menej celej firmy ISSO vám za to ďakujem!

Vždy som cítil veľkú zodpovednosť voči vám a teraz v čase pandémie počas obrovského nárastu práce z domu a online vyučovania obzvlášť! Musím priznať, že to bol miestami veľký tlak a som rád, že sme ten nápor zvládli so cťou!  Dobrá správa je, že Robo zostáva naďalej človekom, ktorý sa bude starať o správu internetu, ale pribudne k nemu silné odborné aj personálne zázemie nového prevádzkovateľa.

Ak máte akékoľvek otázky, sme plne k dispozícii. Behom mesiaca marec „vygenerujeme“ pre každého zákazníka podrobné informácie, ktoré umožnia plynulý prechod pod krídla Kinetu. Verím, že sa nám to spoločne podarí. Na záver vám všetkým ešte raz ďakujem za dôveru a prajem pevné zdravie v tejto náročnej dobe, aby sme ju zvládli so cťou.

V Prievidzi 28.2.2021

Kinet – oznam o zmene poskytovateľa.